• Zombee
    #9
    Elég egyszerű felfogás. Ha mondjuk gyerekkorod óta (>20 éve) nézed, játszod, akkor máshogy állsz hozzá. Nekem nagyjából 50%-os a mostani felhozatal, Az ébredő erőt elvitte a nosztalgia, jól szórakoztam rajta, a Rogue One egy jó akciófilm. Az utolsó Jedi sajnos nekem nagyon nem tetszett, tele volt fölösleges karakterekkel, cselekményszállal, de semmi se volt érdekes. Ez a Solo-t nálam nem befolyásolta, mivel majdnem párhuzamosan készítette két külön stáb, teljesen mások az alkotók. És az új filmnél megint ez lesz, részben más stáb, és ugye JJ Abrams sem hiszem hogy újra ráfekszik az olyan mértékű nosztalgiára. Bár vannak jelek is, amik ennek ellent mondanak. Viszont van pár dolog, amire kíváncsi vagyok, elvégre kiemelt főgonosz nélkül maradt a sorozat, és nem tudom, mit akarnak kezdeni a néhai(?) uralkodóval, és mi lesz Kylo Rennel. Kylo talán a legérdekesebb, legjobb új karakter, épp ezért bosszantó, hogy nem fejlődik sehova, még mindig hisztis kontrolálatlan hülyegyerek benyomását kelti, pedig nagyon adta volna egy mesterén túlnövő, kegyetlen, kiszámíthatatlan, zabolázhatatlan és erős gonosz karakter. Solo megölése azért elég bátor húzás volt, ráadásul a saját fia, ott megvolt a lehetőség, hogy legyen Kylo-ból valami. Attól azért félek, hogy ez a hajó elment, bár az új rész előzetesei elég semmitmondóak, merem remélni, nem a szokásos hatalmas űrcsata, az uralkodó meg a lezuhant második Halálcsillag roncsai lesznek a legnagyobb fordulatok.

    Szóval ha így nézem, nyilván nem igaz, hogy nem érdekel annyi embert az új film, legfeljebb csak nem rohan mindenki az első hétvégén. Biztos, hogy bevételben túlszárnyalja majd Az utolsó Jedit, de Az ébredő erő eredményeit nem fogja hozni.