• CrazyAchmed
    Azt én sem értem, hogy mit szeretne ezzel elérni, de nem is ezzel van a legnagyobb bajom, hanem a stílussal, ahogy ideböfögi a tutiságokat. Kiinduló ötletnek is gyenge dolgokat állít be bizonyítéknak. A Pi számításához használt lánctört kezdőértékéből von le következtetést, és használja bizonyítéknak. Alapból nem lenne baj az ilyen félműveltekkel, de tanítja az "elméletét" olyan pökhendi, lekezelő stílusban, ami felháborító. Alapból egy mestertroll benyomását kelti, de láttam majdnem 2 éves topikot is, ahol ugyanez zajlott. Ha mondjuk tényleg csak széttrollkodja a topikokat, akkor elismerést érdemel, sokan kimerülnek a személyeskedésben, ő viszont évek óta következetesen hozza ezt a színvonalat.
    Korábban is írtam, hogy részben a NatGeo-s műsorokat okolom az ilyenekért. A lehető legjobban lebutítottan, de látványosan és érdekesen adja elő a legvadabb elméleteket is, sokan pedig ezeket látva és megértve elhiszik magukról hogy ezekkel a műsorokkal a zsebükben ők is elméleti fizikusokká váltak. János szerintem ennek a tévhitnek a produktuma.