• end3
    #17
    "Emmerich korábban képes volt hangulatosan és minden giccstől mentesen levezényelni teljes filmeket (a Csillagkapu tökéletes példa erre), de az utóbbi években elvesztette ezt a képességét." -- Eddig én nagy költségvetésű, béna katasztrófa-filmeket láttam tőle hemzsegő hibákkal. Na most.., ez sokkal visszafogottabb, átgondoltabb, jobb Emmerich volt, mint az eddig általa rendezettek. Az, hogy "klasszikus hollywoodi" mozi mit sem von le az értékéből. Unalmasnak pedig egyáltalán nem mondanám. CGI-ből mindent "bepakoltak" amit egyáltalán lehetséges volt. (Van akinek ez nem tetszik, pedig ma már látvány-film nincs nélküle, - annál is inkább, mert egyszerűen, - más technikai akadályokat nem is számítva, - nem lennének kifizethetők élőben rögzítve ekkora csatajelenetek.) Igazából, felfogható egy II. világháborús számítógépes szimulációnak is. A sztárok pedig szerintem profin hozták a lehetséges "zöldvásznas" maximumot, a színészválasztás nem tévedt nagyot. Aki megnézi és megfelelő méretben, nem fog csalódni, kiváló mozis szórakozást jelent.
    Utoljára szerkesztette: end3, 2020.02.29. 08:52:25