• KaOz
    #10
    Itt a probléma nem az, hogy sok embernek tetszik, hanem csupán azoknak a Star Wars fanoknak a szembeköpése, akik éltették és imádták az original történetet, mert az 1-2-3 megint egy rosszul sikerült trilógia.
    Az utóbbi két rész pont a gyerekeknek szól, egy új generációnak ,nem a régieknek.
    Az új azon túlmenően, hogy igyekszik valóban szépnek és látványosnak hatni, kimerül bizonyos történeti pontok ismétlésében, bugyuta történetvezetésről ne is beszéljünk és a végképp rossz " modern" szócsaták vérlázítóak ( mint Tony Stark és Dr. Stange szópárbaja, ez minden csak nem star wars ) valamint olyan szálak beépítése, amiknek inkább a műsoridő elhúzása volt a célja, mint a sztori kiegészítése.
    Nem az ilyen dolgok emelték nagyra anno a 4-5-6. részeket.
    A legfőképpen pedig, amit Luke jedivel műveltek az szó szerint gyalázat de lehet ezzel egyedül vagyok. ( elpárolgott a kövön, na hát ez kész )
    Az előző részek után én is megfogadtam, hogy nem nézem meg moziban de a látvány miatt beülök és ugyanazért az érzésért, amiért lottózom. Talán nyerek.