• Szefmester
    #72
    A mozgásra a legtöbb érved (mármint az izzadás) az mind akkor jön elő ha punnyadt tohonya szar az illető. Aki hozzászokott a mozgáshoz mert sporteszközként IS használja a bringáját (pl mikor exemhez naponta mentem át ami olyan 40km volt oda vissza), akkor egy 5-10kmes kis bringázás még bemelegítésnek is kevés. Eközben mostanság kicsit eltunyulva a kényelmes melóban a 10km haladósabb (de nem sprinter) letekerése már látványos, ha meg kimegyek a telekre és hozok haza 20kg terményt akkor meg már ki is fáradok.. de csak mert eltunyultam. Kb két-három hét és hozzászokik az ember a terheléshez, és utána már nem izzadsz, pláne ha normálisan öltözöl fel. Ha a rokonok/ismerősök alapján öltözködnék akkor télen is beizzadnék az utcán...

    A csapadékos napok meg a többi számát ügyesen előhoztad.. de mondd csak. Ezeken a napokon nonstop esett, vagy csak azt jegyezték fel amelyik nap esett? Szeptember óta volt pár eső errefelé, de csak egyszer kellett esernyőt nyitnom mert pont akkor esett amikor úton voltam... a többinél már a célhelyen. Tudod... a nap 24 órából áll, és ha 10 percet kell utaznod akkor az azt jelenti hogy elenyésző az esélyed arra hogy pont esőben legyél úton.
    Utoljára szerkesztette: Szefmester, 2019.10.16. 12:06:55