banner
  • Plata
    #1691
    Kincseslàdát csak úgy találhatsz normàlisan ha kimcsestérképet találsz és hasznàlod.
    Vagy random eventen talålod.
    De azt észreveszed.
    Viszont ha a semmiből elédkerül egy vagy több kimcsesláda akkor ne piszkáld.
    Az is lehet hogy valaki elteleportál téged egy helyre ami tele van kincsesládával.Na akkor is lépj le azonnal.Ha moddert látsz jobb ha lelépsz sessiomból.
    Van aki elrángatja az összes jàtékost egy helyre és megöli őket tűzzel,robbanással,rájuk spawnolt pumàkkal vagy medvékkel.
    Nem tudsz tőle szabadulni,ha felèledsz újra elteleportál ugyanoda és addig öl amíg le nem lépsz.
    Képesek lovastól sőt kocsistól elrabolni.Nekem van saját vadász szekerem,majd te is vehetsz,azzal gyorsabb és hatékonyabb a vadászat.Volt hogy szekerestől elteleportált a többiek közé és azzal hogy rájuk estem párat meg is öltem.
    Van modder aki szörnyeket,vadállatokat,klónokat spawnol rád.Klónok lehetnek a karaktered meztelen klónjai de lehetnek idegen Npc klónok is,lehet megtàmadnak de lehet csak mászkálnak.
    Van amelyik modder csak az idővel szórakozik,kb 10-15 násodpercig tart egy nap,vagy időjárással szórakozik.