• csigafi #2
    Semmi értelme. Inkább lenne fél évente vagy évente de akkor azok lennének stabilak és nem tákolások. Azért használok én is ESR mert azt legalább stabil és megbízható. Nekem amúgy sem a frissítések a lényeg ha nem hogy stabil legyen és használható. Én nem vagyok az a frissítés függő fan mint sokan szinte megvannak őrülve a frissítésekért mindig mindent frissítenek mert ez egy ilyen beidegződés egyes embereknél hogy az a jobb aztán a végén már a sok frissítéstől használhatatlan a cucc. Én inkább a tiszta telepítés híve vagyok így sok szeméttől és sallangtól kímélem a gépet. Persze oké kell a fejlesztés haladni kell a korral de nem minden áron. Pl ott vannak a motorkerékpárok van a simson meg mindenféle egyéb robogok nos igazából a simson a maga kategóriájában mindet veri főleg vidéki terepen ahol sok robogó szinte elpusztul főleg a sárosabb, homokosabb terepen. Attól hogy modernebb még nem jobb. Terepre simsonon kívül is nem is igazán gyártottak kis motort. Így van ez a programok fejlesztésénél is sokszor csak a desing változik de a tudás nem igazán.