StarsOne
  • Ironman2
    #5
    Nincs benne story még erősen béta,vagy lehet én nem találkoztam még vele,de a tervezőasztal ha megvan,ott van némi fejlődési cél a technológiában,külön ágakon megy.Ha minden ágnál megvan amit kér,akkor mehetsz tovább a fejlődésben.
    Amúgy a craftolás nincs időhöz kötve,egy pillanat alatt megvan a többszáz cucc amit akarsz,viszont a forge olyan lassú,hogy kell belőle jópár darab,az üllő meg nem automata,bent kell hogy maradjál,mig legyalulod rajta a dolgokat.Ez fárasztó megoldás.
    Lehet ez még Subnautica is,mert a tenger alá le lehet merülni,csak ott éppen semmi sincs,és elég sokáig el lehet úszkálni a vizben.A víz alól nézve a felszin is tisztára a másik játékra hasonlít.Többezer kilóméterre van a másik sziget,el lehet úszni odáig szerintem,csak rohadt kényelmetlen,ezért kell majd a légi jármü,ami hasonlít a helikopterre.El is kell majd oda menni,mert az ürhajóhoz szerintem ott lesznek a cuccok.Az égen jelöli a lebegő várost,és egy ürállomást is.Hú még sokáig fog nekem tartani mig eljutok odáig.Hangok is kevesek,épitkezésnél nulla hang,és craftolásnál is.A fa kidőlése viszont jól meg lett csinálva.
    Itt ha kimész az űrbe,akkor további bolygókat látogathatsz meg,és ürállomásokat.Nemtudom mi a cél,de kiváncsi leszek rá én is.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.09.22. 20:51:02