StarsOne
  • Ironman2
    #11
    Ennyire túlbonyolított craftolási rendszert már régen láttam,rendesen megdolgoztatja a játékost.Minden ásványnak,ércnek van normál,és finomított változata,nem mindegy hogyan,milyen gépbe tesszük őket,mert más lesz a végtermék.Kedvencem a daráló,és a centrifuga.Van az alappor,és a finomított por is amit a kemencében ingottá lehet olvasztani mindegyik anyagnál.A préselőnek külön örültem,mert azt a hülye üllőt végre nélkülözhetem,ebben automatikusan préselődnek a lemezek.Szükség is van rájuk,mert szinte mindenhez kell majd valamilyen préselt lemez.Én már a hi-tech cuccoknál járok,annyi fajta anyagom van hogy legalább 40 láda kell ahhoz hogy tudjak szortírozni.Bár lehet a porokat meg az ingotokat külön ládába teszem.A tervezőasztalon megvan már minden nekem,a kérdőjelesek gondolom későbbi változatnál jönnek majd elő,kiváncsi vagyok mik lesznek azok.Az alienek már nem látogatnak meg,de megtaláltam őket bebuggolva a viz alatt,helyes,nem is kellenek nekem.Az űrkapszula is elvándorolt rendesen,az is buggos szegény.Semmi gond,már van házam amúgyis,nem kell abba elbújnom.Tetszik a landclaim,van területvédelem,ha netalán online-ba kapcsolnék a pályámon.Más játékos nem tud oda bemenni.Az antenna is jó dolog,mert mindenhol látni hol lakom,és milyen távra.Még gondolkozom azon hogy fogadjak-e más játékosokat.
    Rengeteg nyersanyagot kell kitermelni,be is fogom telepiteni a szigetet,külön öröm hogy vannak automata workbenchek amiket rá kell telepiteni a megfelelő nyersanyaglelőhelyre,igy nem lesz gond a kitermeléssel azok után.Már lassan ott tartok,de előbb a kutatólabor kell,hogy tudjak végre titaniumot préselni az ipari préselőbe.Jófele megy ez a játék,de van még bőven csiszolnivaló rajta.