nfsh
  • Nomad90Hun
    #63
    Azt mondjuk hozzátenném, hogy nem buksz mindent, csak azért érződik, és egy idő után oda jutsz, hogy kevés a pénz ami bejön, meg kevés a repu, és vagy kockáztatsz este, vagy inkább biztosra mész. Az új kocsi vs fejlesztés megint 1 érdekes dolog, én arra jutottam, hogy elején nem érdemes cicomázni annyira az autót, viszont én jelenleg járok ott így rep 12-13 fele, hogy már érzem, hogy kezd gyenge lenni az autóm (BMW M3 még rep 8-ról), viszont ha fejlesztem nem lesz pénzem a mustangra amit kinéztem(2015-ös rep 16-tól), hogy a következő erőszintű versenyekre jó lenne. Amúgy éjszaka heat 1-2-nél még viszonylag könnyű meglépni ugratókat, stb használva, heat 3-tól már húzós, az nekem 3-ból eddíg 2x elfogással végződött. Az egyik az elején véletlen felhúztam 3-asra és szó szerint ronccsá törték alattam a zsaruk a kocsit, a másik meg a mostani volt, hogy a versenypályára akartam beugratni előlük, csak nem volt meg a kellő sebesség, így nem tudtam átugratni a falon, megakadtam a falban és ott jöttek mögöttem beálltak mögém, pont úgy hogy, se előre se hátra, hát nem voltam pipa, áh dehogy....
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2019.11.23. 10:23:15