• Dynamic
    #18
    Úristen, ez mitől "szomorú". Azt talán tudja valaki, hogy milyen tévéje, mosógépe vagy turmixgépe van (nem csak a márka, hanem konkrét típus)? Pedig mindet szinte naponta használom, de le sem sz@rom. Mielőtt megvettem, nyilván megnéztem, az alapvető specifikációkat, aztán döntöttem. De ha megölnek sem tudnám megmondani, pl. milyen laptopom van, azon túl hogy valami DELL - jó, a hardverrel tisztában vagyok, de a típusáról már fogalmam nincs. És akkor nekem még konkrét szakmám, és diplomám van IT területen vagyis picit jobban értek hozzá, mint az átlag.
    Annyira bírom, amikor egyesek nekiállnak fölényeskedni, mert "alapvető" tudásnak gondolják (lásd lentebb arcoskodókat). Elvárják, a többségtől, hogy értsen hozzá, csak azért mert őket speciel érdekli a téma. Nevetséges. Nem, a többséget nem érdekli és nem kívánnak foglalkozni vele. Úgy mint ahogy ugyanezek az arcoskodók sem tudnák megmondani, a mosógépük típusát és összes funkcióját, pedig lényegesen egyszerűbb szerkezetről beszélünk mint mondjuk egy okostelefon.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2019.07.09. 18:40:11