• takysoft
    #6
    Ahogy én is meg tudom mondani egy új telefonról, hogy siker lesz-e.
    Esetleg egy új videokártyáról.

    Amikor annak idején először megláttam a Logitech MX518 egeret, azonnal megmondtam, hogy ez sikertermék lesz.

    Mert értek hozzá. (tévedhetetlen vagyok? nyilván nem... de általában igazam van)
    Ő meg a filmekhez ért. Nem mondom, hogy jobban, mint te vagy én, de ebből él, próbál élni....
    Lehet a kritikával egyet nem érteni. De most nézd... hogy készül egy kritika?

    A kritikus elmegy, megnézi a filmet. Egy tökéletes világban ezután kifejti a véleményét, és ha elég ismert hozzá, akkor teszi ezt a saját stílusában (Szirmai pl), ha nem, akkor meg a oldal stílusában, amit képvisel. Esetleg egy köztes tengelyen, ha az oldal erre ad némi szabadságot neki. (az SG nyilván nem ez az oldal, mert a kritikus nevét fel sem tüntetik... de a mobilarena pl ilyen)

    Nyilván a mai világban, főleg a magyar weblapokon csalunk :D
    Felmegy a "kritikus" a külföldi weblapra, és ellopja a cikkeket. Jellemzően az ilyenek mellett nincs név.
    De ha azt nem is, azrét ráles arra, hogy vizsgázott a film. Milyenek a boxx office számok, mekkora a bevétel, hányan láttál első héten. Milyen az IMDB pontszám, mit ért el a film rotten-en.

    Na most elárulom, a film szarul teljesített. Kevesen nézték meg, és legtöbben eléggé lepontozták. Rotten-en 61 - 59 %, IMDB-n pedig 6,4 pont.

    Volt már olyan film, ami szar, de mégis kultfilm lett? Persze, de igen-igen-igen ritka.

    Hogy ez a film nem lesz kult, az nem egy bátor tipp, hanem egy borítékolható... szinte tényszerű dolog.

    Imádom Mark Hamill-t, és Aubrey Plaza-t talán még jobban. A sok egyenszínésznő között azon üde színfolt, akinek hihetetlen jó személyisége van :)

    De ha a story és a rendezés szar, a nevek nem mentik meg a filmet.
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2019.07.01. 16:12:07