Második Világháborús FPS Szimuláció
  • Edorn
    #6
    Mikor az első képeket, videókat láttam belőle, úgy gondoltam azonnal megveszem amint megjelenik. Még szerencse, hogy éppen nem volt keretem rá akkor és most jött az ingyenes hétvége...

    Hatalmas csalódás.

    De azért adok még neki esélyt.

    Tudtok róla, hogy az alábbiak kapcsán várható-e javulás, vagy éppen csak én játszom rosszul?
    - Sokszor nem látom, hogy az ellenfél van előttem, vagy csapattárs. Emiatt többször is kilőttem a társaimat. (mondjuk ez éppen élethű is lenne, ha nem a távoli katonák eltorzitott megjelenítése miatt lenne ez)
    - Térképre gyorsan átváltva ugyan láthatom, hogy van-e előttem valaki, de olyan rosszul van kiemelve, hogy hol állok és merre nézek a térképen, hogy eséyltelen a dolog, mert rengeteg időt vesz el.
    - A rengeteg futkosás nem lenne gond, ha a vége nem az lenne, hogy megtorpanok, hogy van előttem valaki, de a pixelekből nem tudom kivenni, hogy kicsoda (peddig full grafikán megy a játék röcccenés nélkül) és már le is lőttek...
    - Térképre nem lehet rajzolni? Jelölni ellenséget, vagy haladási irányt, vagy akármi kommunikáció az osztagomnak gombnyomásra? (angol beszédem nem jó, pláne, ha mondjuk német játékosokkal vagyok együtt) Ilyen nagy léptékű multinál, ami a csapatjátékra épít alapvető lenne a parancsosztás vagy infóátadás gombnyomásra, hogy a félénkebb, vagy angolul rosszul beszélő játékosok is hozzá tudjanak járulni a játékhoz,
    - Gondolom csapatban lenne érdemes menni, folyamatosan kommunikálva. Látok is a játékban ilyen zárt osztagokat. Ez gondolom nagyon megdobná a hatékonyságot. Van esetleg Magyar discord csoport vagy valami, ahol nem csak hardcore, erre a játékra specializálódó játékosok is tudnak érvényesülni?

    Egyébként a kinézet, játékbeli effektek (robbanások, fedezőtűzalatti pánik, stb) nagyon-nagyon jók. Csak a fentiek miatt játszhatatlan számomra. Gondoltam egész hétvégén ezzel tolom, hogy dönteni tudjak, de tegnap este már feladtam és mentem vissza Hunt: Showdown-ozni...