Battle Brothers
  • b-type
    #13
    sztem sem, de azért mert a játék kinyírja, azért nem fogom hagyni a 40-50 napja hozzám nőt karaktert, ..de persze ez nem feltétlen igaz a jelenlegi állapotra, 2016 tavaszán adtam hozzá, és már akkor játszható volt, és egész 2017-ig kellett várni amíg nem kellett új játékot kezdeni a frissítésekkel.
    ..és közben elvettek egy térképet amin már megvolt hogy mit hova érdemes vinni...és sztem jó térkép volt, jobb mint a mostani...ugye nem kicsit számít hogy milyen terepen megy a csapat,..ez apróság, de sztem a régi térképen jobb volt az arány, és nekem valahogy logikusabb volt, katonai jellegű településeken sokkal jobb árat kaptál a fegyverekért és páncélokért.. a szintlépésekbe is akkor hozták be az esetlegességet amitől hülyét kaptam eleinte, pont az kap +1 a védelemre aki egyébként annak lenne jó az alap statjai után. ..és azért nagyon nem mindegy, mert ha sikerül felpáncélozni magas szintű csapatot (nálam véres komédiások) akkor sínre kerülsz...igaz hogy az ilyen jellegű játékokban az út a lényeg nem a cél, de a játékban én utálom a szerencsefaktort alap meghatározó cselekvéseknél.
    Diplomácia nagyon fontos,