• HyBrIDNyLA
    #14
    Aki tanult az egyetemen adatgyűjtést és a hozzá tartozó jogi konstellációt, az tudja, h kb. 2 második előadáson hangzik el, h egy személyről gyűjthető adatok kb. 80%-ban legális formában elérhetőek, ezt nem én mondtam, hanem nálam sokkal okosabb ember dr. tudományos fokozattal. Kapcsold ki a cookie-kat, használj szolgáltatós e-mail-t és - az általad vélt - gondok meg vannak oldva, legalább is a fejedben mindenképpen. Ezzel semmit sem érünk el, mint amit a Google már rég óta fejteget, h az EU túlszabályozott jogilag. Nem kell messzire menni, pontosan ezért van, h ha felmész egy weboldalra, kb. 3 ablak jön be, h engedélyezed a cookie-kat, majd a helyi általános felhasználási feltételeket és az adatvédelmi irányelveket. Ha nem fogadod el, akkor nem olvasod a weboldalt. Te döntésed, pontosan úgy, ahogy leírtad, a Te döntésed... Pont ilyen szakterület is tartozott hozzám, kb. 4 évig. ..amíg lesz és meg van döntési lehetőséged, addig ne rinyáljál mások nevében, főleg, h amit kifogásolsz, rakás embernek ad munkát és a PR, a piackutatás, marketing szerves részét adja. Nyugodtan kivonhatod magad a forgalomból... Én egyáltalán nem tartom buta embernek, aki egy weboldalon a Facebook fiókjával lép fel. ...de remélem a Te böngésződben ki van tiltva a password manager (: (: (: