• mrzed001
    #97
    "a szennyezés mértékéről eleve csak annyit mondtam hogy nem nulla, ellenben veled aki többször leírtad hogy az"
    Tudod kedves barátom, ha lett volna méréstanod akkor tudnád, hogy mi az a hibahatár.
    Tovább megyek, mindenféle tanulmányoknál is a 1-5% hibahatár kimagaslóan jónak számít.
    Tehát az EU teljes 3,33%-a kisebb, mint a HIBAHATÁR !
    Márpedig ami a hibahatár alatt van, az NEM LÉTEZŐ !
    Szánalmasan próbálod a butaságaid védeni, miközben a diagramokat még mindig nem elemezted ki. Mert abban ott a válasz, amit félsz belátni.
    Azaz "a direktíva többi része is problémás-e" ... az problémás !
    Mert a hibahatár alatti mennyiséget akarja lentebb vinni !

    Namármost, ha van egy tengelyed (átmérő 10mm) aminek az egyik beszállítótól hibatűrése +-10 mikron (ami bőven kiváló) ... akkor ha a hibatűrését leviteted +-5 mikronra az valóban jobb lesz (rengeteg extra költséggel), de minek?
    Miközben kapsz más beszállítóktól +-1000mikron (=1mm) eltérésű darabokat is azaz 9-11mm közötti tartományból, ami valljuk be a sz-r a köbön, beépíthetetlen selejt.
    Akkor most az első beszállítód kezded el toszogatni (vigye le 5mikronra), vagy a másikat hogy legalább az 1000-ről 10-re vigye már le.
    Hülye vagy, ha azt toszogatod, aki eleve jót ad.
    Ennél egyszerűbben már nem tudom elmagyarázni. Ezt még az 5-ikes keresztlányom is érti.
    Okosabb vagy-e, mint egy ötödikes? Vagy legalább eléred-e azt a szintet ???
    Komolyan, ez már dedós szint.
    Én kérek elnézést, hogy ezt még mindig magyaráznom kell, és van olyan ostoba, aki még mindig, szájbarágósan sem érti.
    Mi lesz a következő, az 1x1 ??