• Irasidus
    #122
    " Te kevered most. Annyit mondtam mivel nekem nincsenek meg a skilljeim ahhoz, hogy értsem a tudományt marad a hit. Pontosan ugyanúgy tanulhatok teológiát és akkor ott is biztosan kerek logikus dolgokat fogok hallani. Egyébként nekem a valláshoz is hiányoznak a skilljeim azt se értem. ... Egy szűk elitnek van meg a lehetőség, hogy az életet a tudománynak szentelje a többiek fórumokon osztják az észt. Arról, hogy ez a szűk elit mit "talált" ki. "
    Ezt inkább lustaságnak, és paranoiának hívják, nem hitnek! Hiszen alaptálul kételkedsz, és lusta vagy a kételyeidet ellenőrizni. Jó kombó, a sötétség melegágya... A teológia tanulás meg annyira tanulás mint bármely fantazykönyv tanulása. A logika meg a teolgia elég messze állnak egymástól. Az, meg egyenesen vicc, hogy elitizálod a tanulást, mert te lusta vagy, és inkább maradsz sötét. Minket nem az zavar, hogy te mit tudsz és mit nem, hanem ha a tudatlanságodat úgy osztod meg mintha az tudás lenne. Az itt felsorolt dolgokhoz megértéséhez is - idézlek - skillek kellenek ami láthatólag nincs meg, viszont paranoia és tustatág erényként való feltüntetése az vastagon van.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2019.05.05. 15:16:22