• Bruce_Willis
    #15
    Ne is haragudj de ez ostobaság amit itt összehordasz. Mi az hogy azok veszik akik nem értenek a számítógéphez?
    Egyáltalán mihez kellene érteni? Ez csak egy szaros telefon. Nekem, és sok más embernek nem a telefon az életem. Ellenben vannak emberek akik még arra is applikációt keresnek hogy az ivásra figyelmeztesse őket, torrenteznek, meg egy csomó ostoba dologra használják. Észre sem veszik és órákat töltenek el vele egy nap.
    Én pedig élem az életemet, a telefont telefonálásra, navigálásra, fényképezésre használom, és persze nekem is vannak kedvenc applikációim.

    Szóval jól hangzik hogy azok választják a droidot akik értenek a pc-hez csak kurvára nem igaz. Inkább azok akik sokat foglalkoznak vele. A telefonfüggők, a specifikációra gerjedők. Holott egy alma gyengébb hardverrel is odaver a konkurenseknek.

    Az OSX nekem nem jött be úgyhogy maradtam a windowsnál, tabletben szerintem nincs párja az ipadnek, telefonból pedig egy windows-t vennék szívem szerint, ha lenne...
    Azt meg különösen utálom ahogy a google kezeli az emberek adatait, úgyhogy droid nálam szóba sem jöhetne.