• CairoJack
    #9
    Ezen már most látszik, hogy ugyan olyan hulladék lesz, mint az előző 2 rész. Nincsenek csodát, abból a bizonyos anyagból nem lehet várat építeni.
    A disney rendesen tönkre tette az egész franchise-t. 4 filmmel sikerült mindent lerombolniuk, amit szerettem (sokan szerettünk) a SW-ban. "Köszi".
    Biztos hogy nem fogom megnézni.
    Az Episode VII.-et vártam, mint a megváltást, sok év után új SW, kötelező volt, tekertem a moziba, mint akire lőnek, csak azért, hogy életem szó szerint legnagyobb csalódásával jöjjek onnan ki. Még az előzmény trilógiánál is sokkal nagyobb csalódás volt.
    Az Ep. 8-at már meg se néztem moziba, mert pénzt már nem akartam egy ennyire elfuserált kezdet után kiadni, de azért később még megnéztem, hátha helyre tudták hozni az Ep. 7 által létre hozott katyvaszt, de csak rosszabb lett (amihez ezúton is gratulálok), a Solot meg már meg se néztem. Ezt se hiszem, hogy meg fogom. Majd esetbeg ha belefutok a TV-ben, vagy ilyesmi.

    Egyszerűen eljututtunk oda, hogy engem, mine SW rajongót, nem érdekel már a SW. Tényleg köszi disney.
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2019.04.13. 17:28:10