• Ender Wiggin #13
    Kommentelni csak pozitívat lehet és csak akkor, ha tetszik valami? Khm, nem.
    Ami a játékot illeti, ahogy írták többen a valós tartalom elenyésző. 125 órát játszottam az Origins-szel, mire a DLC-kkel együtt minden achievementet meg tudtam szerezni, de ebből ha 6-8 óra volt a tényleges sztori (és azis meglehetősen összefüggéstelen, csalódást keltő, albiző baromság), a többi a szokásos Ubi-féle elbszabott gyűjtögetés. A szintezett ellenfelek meg a játéktörténelem szégyene. Amikor egy állat az egyik helyen 5-ös egy zónával odébb ugyanaz 35-ös, akkor azért elgondolkodik az ember, hogy mennyire volt normális, aki ezt kitalálta. És akkor a csapkodó harcrendszert még nem is elemeztük ki. És ahogy írtam, a régi jétlkok egyik legnagyobb vonzereje, a háttérsztori, ami miatt ez az egész múltbéli hiszti van, az marad ki már évek óta, vagyis tök értelmetlen az egész, csak húzogatják a bőrt végtelenül. Szépnek szép, de nem ér többet mint, az az 10-15 euró, amit leárazottan kérnek érte akciók keretében.