• takysoft
    #8
    Sajnos nincs térkép. Cska iylen netes fanmade. de nem ingame. És én nagyon el voltma benne keveredve. Eleinte a rádió meg ilyesmit mutattak célokat, de aztán el eltűnt, és meg random találtam helyeket, amik vezettek máshová, és a végén meg netes guilde-ok, és úgy elkeveredtem, hogy már azt se tudtam, hogy merre van előre :D

    Akciókkal ritkán játszom. Logikai (portal-like), Kaland (Monkey Island, Life is Strange stb), Stratégia (XCOM, Starcraft), illetve RPG-k tonnái :D (Baldur's Gate, Dragon Age, Witcher)
    Olykor FPS, de csak ha jó a story, és vannak benne RPG elemek (Half-life, Deus Ex, illetve most nagyon várom a Cyberpunk-ot :D )

    Szeretem ha egy játékban lehet felfedezgetni. Baldur's Gate-ben is a sidequestek java ilyen.
    De azért jó, ha a játék valahogy próbálja kicsit fogni a kezem, és terelget, hogy mikor merre hogyan. Subnauticában is éreztem ezt, de nekem túl sok volt a grindolás pl.

    Tudod az a "hol a halálban van már az a rohadt ezrüstérc..." feeling úszkálás közben.

    Nyilván van, aki ezt szereti, mind mások vagyunk. Én elszórakoztam vele mondom, kb egy hétig... ez olyan 5-6 nap, napi 2-3 óra.
    Körbeúszkáltam benne rengeteg helyet, adott sok szépet meg jót, aztán ráuntam.

    "Ingyen"-ért jó volt... annyiért adta az Epic :)