Ring of Elysium
  • Dency
    #23
    Semmi nagyképűség nélkül de van 1 kis múltam CS-ben, szóval a lövöldözés része nekem kedvező. Kb 10 ből 7 közelharci szituációt mindig megnyerek. Ha rádlőnek mindig keress fedezéket és csak utána kezdj el harcolni, mindig mozogj sose állj 1 helyben még ha nézelődsz is, mozgó célpontot nehezebb eltalálni. Én single shoton nagyon ritkán használom a fegyvert inkább távolra, a közép távokat is mindig sprayelem mert a fegyverek visszarúgása szerintem elég kicsi, jól kezelhető sprayen. (nem úgy mint pubgben). 1. slotba m4-et szoktam rakni tapasztalataim alapján ez a legjobb a legrosszabb pedig a famas. 7.62-esből nem sokat használtam de ak is jó meg a groza is ha van rajta compensator. 2. Slotba snipert Remington 700-ast ez a legjobb ez sebez a legtöbbet, mosin is jó erre ugye nem kell távcső viszont kevesebb sebzés. 3. slotba pedig mostanában rászoktam a FOSTECH Origin 12 auto shotira. Brutális 1 lövés halál, házakban nagyon jól jön, persze el is kell tudni találni vele.

    Kedvenc spawn helyem fisherman town, bele a közepébe rögtön mozi mellett spawnolás, bemész moziba és fullos lootod van, bár egyékbént se olyan rossz a loot de itt garantált még jobb.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.02.02. 10:23:02