• defiant9
    #67
    "Továbbá én az autóban a vezetésen kívül más értelmes dolgot nem nagyon tudok csinálni "
    "zenét hallgatok,"
    Tehát a zenehallgatás értelmetlen dolog? Csak ismétled az ellentmondásod.
    Egyébként mi a minőségi abban hogy pirostól-pirosig araszolsz úgy hogy ha már hármasig eljutsz akkor örülsz? Ez nálad a minőség szintje?

    "Az autóban ezek a feltételek nem adottak."
    Mihez nem adott a feltétel? Hogy lebonyolíts egy telefonhívást? LoL.

    "hozzáadott érték nélküli munkákat lehet nagyon jól végezni az autóban"
    Én azt mondtam hogy olyan munkát nem lehet végezni ami komolyabb munkaállomás kiépítést követel meg, az emberek többségének nem ilyen a munkája, de azt nem mondanám hogy értéktelen amit csinálnak.

    "Ha cégvezető lennék bizonyára arra biztatnálak dolgozz az önvezető autódban! Azért az vicc, hogy ilyen szinten nem gondolsz bele. "
    Vicc hogy fel sem fogod a lényeged. Dolgozhatsz otthon, az közlekedési eszközön vagy az irodában is, a munkáltató szempontjából az elsődleges hogy a feladat el legyen végezve. Teljesen korrekt setup ha a 8 óra munkaidőből kettőt a dugóba végez el a munkavállaló. Te vagy aki mindenképp bent akar ülni 8 órát +2 órát szeretne utazással eltölteni? Vicc hogy ennyibe nem vagy képes belegondolni.

    "levelezéshez STB.. mégis mi történik? Beszélgetnek!! Igen! Mert azt is lehet csinálni az autóban méghozzá jól! "
    1. A munka egy része az beszéd a kollégákkal, telefonon lehet bonyolítani. Újabb önellentmondást hoztál létre.
    2. Mi a helyzet azzal aki egyedül vezet(rengeteg ilyen van)?
    Úgy egyébként valóban nem lehet dolgozni ha valaki szóval tart, ez a vezetés biztonságát is csökkenti:
    Cell Phones And Talking To Passengers Both Lead To Distracted Driving
    A te sarkos terminológiáddal élve ez úgy hangzik hogy nem lehet minőségi vezetést és beszélgetés produkálni egyidejűleg.

    "és nekem szükségem is van rá, hogy más tevékenységet végezzek mint a napom jó részében"
    Más rengeteg dolog közül választhat hogy mit csinál egy önvezető autóban, te pedig nem választhatsz csak vezethetsz. Látod ugye hogy melyik az emberek számára a kívánatosabb szituáció.

    Az nagyon helyes hogy javarészt átfogalmaztad a HSZ-edet és most már inkább csak arról beszélsz hogy neked a vezetés a preferenciád, nem próbálod meg univerzális igazságként pl. a sok szituációban mobilozókat leszólni. Nyugodtan elfogadhatod hogy az AV tartalom fogyasztása egy önvezetőben kb. magától értetődik majd.