• defiant9
    #29
    "Nevetséges. A bálnavadászat azért szűnt meg"
    "A bálnákat ugyanúgy vadásszák, mint a tilalom előtt"
    Ügye látod hogy mekkora önellentmondás megint amit produkáltál. Persze legalább arra hajlandó vagy hogy a tények hatására módosítsd az álláspontod, csak ennek a beismerése nem megy.

    "A nemzetközi egyezményeket pedig nem az állatvédők fogják betartatni, hanem államok."
    Ezért nem is vadásznak már bálnát a japcsik többek közt Ausztrália gazdasági zónájához tartozó vizeken. Egyébként itt egyrészt tévedésben vagy, ui. az állatvédők tevékenysége az is hogy a médiában publikálják a 'gaztetteket', a közvélemény nyomása pedig ami hajlítja a kormányzatokat is. Egyébként ez is egy önellentmondásod ui.:
    "A valódi állatvédők együtt is élnek az állatokkal."
    Nem azok hozzák a nemzetközi egyezményeket és nem is azok tartatják be akik együtt élnek az állatokat. Mégis megvédik az állatokat.

    "Egyébként szépen elterelted a szót a nemzetközi helyzetre, amiről én nem beszéltem, te erőltetted."
    "Na, kik nyertek HATALMASAT az ügyön? A franciák"
    Ismét egy önellentmondás. Amikor a franciákkal példálóztál én még meg sem szólaltam.

    "Megmondjam mi a hazai állatvédelem?"
    A libák esete ehhez hasonlatos:
    Tömegével vágnak le súlyosan beteg állatokat lengyelországi vágóhidakon
    És igen, az oknyomozó újságírók is lehetnek állatvédők

    "Jaj, megvédtünk 1500 kutyát, igaz közben kivágtak 100 kilométerrel arrébb 50 hektár erdőt, és lecsapoltak 1000 hektár mocsarat, lakóparkokért"
    Ezzel most mit akarsz mondani? Hogy az ember életteret vett el a természettől, ez ugye nem újdonság, évezredes folyamat ami annyira triviális hogy már te is felismerted?