• bundasjezus
    #10
    Nem igazán értem a zenészekkel szembeni zsigeri ellenszenvet. Megnéznék itt néhány kommentelőt, hogy mit tudna produkálni egy színpadon többezres közönség előtt, a telepisilt gatyán kívül. Ha valakiktől nem sajnálom a pénzt, azok a művészek, zenészek, költők, írók. Rohadt nagy kitartás és tehetség kell ahhoz, hogy valaki összerakjon egy jó számot. Aki irigyli tőlük a pénzt, azoknak azt tanácsolom, hogy meg lehet próbálni utánuk csinálni. Egy pillanatig se várja már el senki, hogy ingyen hallgathat zenét. Ez egy szolgáltatás, ami mögött baromi nagy munka és teljesítmény van. Természetes, hogy fizetni kell érte. A hőbörgőktől kérdezném: ti miért nem dolgoztok ingyen, hiszen kb ugyanezt várjátok el a zenészektől is, nem igaz? Fordítva ültök a lovon. Vagy az internetet és a villanyt is a szomszédtól lopjátok?

    Mariah Carey-t meg lehet szeretni, nem szeretni. Különösebben én sem vagyok érte oda és a zenéit sem hallgatom. De elismerem a tehetségét és a munkáját. Az átlagember örömében a földhöz verné a seggét, ha század olyan tehetséges lenne mint ez az énekesnő.