• bundasjezus
    #91
    Ha kiforgatod a szavaimat és személyeskedsz, attól nem fog úgy tűnni, mintha tudnál vitatkozni.

    Jobs adott a minőségre és kreatív ötletei voltak. Most az Apple más utakon jár, de egy szóval sem említettem, hogy nincs, vagy a jövőben nem lehet ember, aki Jobshoz hasonló ötleteket tud kihozni az Appleből. Az Apple piszkosul nyereséges, nem állt bele a földbe Jobs után, tehát valamit jól csinálnak. Nekem nem feltétlenül jön be a mostani Apple, de nem vitatom az eredményeiket.

    "Marx tanainak szerinted semmi hatása nem volt a világra? Mert eddig ez volt az állításod."
    Ilyet továbbra sem mondtam. Magaddal vitatkozol, ha nem érted amit leírtam.

    "Egy cégnél az volt a bevett gyakorlat, hogy mindenkit lehessen pótolni, ebből levezetted, hogy akkor ezek szerint a világon minden ember pótolható?"
    Nem csak egy cégnél, hanem mindegyiknél ez van. Ha nem így lenne, akkor Henry Ford halála után megszűnt volna az autógyártás.

    Elhiszem hogy könnyebb indulatból írogatni, mint higgadtan érvek mentén vitatkozni. De azért próbálkozz meg vele, nem fog fájni és hülyét sem fogsz csinálni magadból.