• JoeBee
    #4
    Abszolut nem ertem ezt a vergodest a HTC-eknel, hiszen batran ki merem jelenteni, a vilag legjobb es leghasznalhatobb, nagyon tartos keszulekeket gyartanak. Es nem lepik el a piacot szarral, meg hulladek gagyi szeriakkal, mindig megprobaljak kihozni a maxot es a premiumot magukbol, allandoan szem elott tartva a hasznalhatosagot es felhasznalobaratsagot. Kicsit retro Apple feeling-em volt toluk mindig is, csak csatlakoztak ok is ehhez a barom versenyezzunk ki tud tobb kamerat, meg egyforma telefont csinalni hulyeseghez es trend-hez, es igy elvesznek a sullyeszotben azoka versenytarsak mellett, akik viszont ezt a hulye jatekot oriasi koltsegvetesbol jatszhatjak. Evek ota HTC szeriaim vannak, de software fejlesztes miatt rengeteg gyarto es tipusai fordul meg a kezunkben, HTC mindig is egyedi volt es a legszerethetobb. One M7 legendas, az elso "iPhone Killer" telo volt ami valoban lenyomta szinte minden teren a nagy almas rivalis aktualis keszuleket. Elso telo Dolby ket pozicios Beats hangrendszerrel, lezervagott alu szalcsiszolt case-el, 6 eve megy a telo gond nelkul, aksi csere persze mar volt.
    A baj szerintem az es ott csusztak el, hogy belementek a rivalizacioba, es elfelejtettek egyediek lenni es innovalni a maguk megoldasai szerint. Apple is ebbe esett bele Jobs elmenetele ota (RIP). Csatlakoztak a mass haboruhoz, a tegyunk tobb kamerat, 6+1-et mar, meg millio Megapixelt, mert a szamok alapjan dont a user. De ez egy teves haboru. Az apro otletes es egyedi megoldasoke a jovo hosszu tavon, minden olyan aprosage amitol a user nap mint nap emlekeztetve van, h bizony ez egy user kozpontu eszkoz, nem a profitra vagy a megapixel haborura mentunk ra, hanem te vagy a fontos, hogy minden este buszken es elegedetten tedd le a mobil keszuleked. Ha ezeket az ertekeket visszavennek, es kiszallnanak a versenybol, szivesen adnek akar duplajat egy uj zaszlos HTC-ert, hiszen tudom, hogy en leszek neki a legfontosabb, ezert gyartottak, es garantalt az elegedettsegem. Nos, Hajra HTC!