• Cyberdog
    #5
    Valami hasonlót akartam írni én is grobs-nak.

    #grobs
    Mikor nézettségi adatokkal próbálod alátámasztani a mondandód, azt ne feledd el, hogy mikor összehasonlítod a nézőszámokat, olyan dolgokat kell figyelembe venni, mint
    1) a sorozat éppen melyik csatornán megy. Azért ez rohadtul nem mindegy.
    2) a célközönség
    3) műsorsáv
    4) sugárzási idő (ahogy, zetortraktor is mondta "Nem egy másik napon és másik csatornán adott sorozatot kell venni")
    s még lehetne sorolni, jó néhány szempontot.

    A pilot a legtöbb esetben magasabb nézőszámokat produkál, mint a sorozat többi része. Tehát ez megint nem mérvadó.

    Az SG jól írta le az adatokat és a következtetés is lehetséges kimenetele a sorozatnak. Tehát a cikk írója helyesen látja a sorozattal kapcsolatban az aggályokat, míg Te tévedsz.

    Mikor összehasonlítod más sorozatokkal, akkor a hétfői sorozatokkal tedd és ne a nézőszámokkal kezd, mert az jelen esetben nem mérvadó. Csak a CBS sorozatoknál lenni igazán lényeges.

    Én a Magnum közepes kezdésének okát abban látom, hogy még 80-ban elment a tipikus amerikai álom ilyesfajta bemutatása , mint jó kocsik, luxus házak, milliós jachtok, szexi nők.

    Manapság kevesen vevők, egy olyan ürgére, aki Ferrari-val rohangászik, miközben szexi kevésbé szüzeket ment meg.

    Szerintem a Magnum reebot, egy elhibázott koncepció. Aki meg nosztalgiázni akar, az megnézi a Tom Selleck féle verziót úgy is.
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2018.09.30. 13:04:26