• Andrevv
    #58
    "Eddig arról beszéltél, hogy a komcsik alkotják a rossz szerzői jogi törvényeket"
    Én nem mondtam ilyent. Csupán párhuzamot vontam, vagyis a komcsik azért figyelnek mindent és mindenkit a neten, hogy cenzúrázhassanak és büntethessenek nem megfelelő tartalomközlés miatt. A kapitalista világban pedig azért, hogy elkapják többek között a fájlmegosztókat és büntethessék őket érte.
    Igazából elment a kedvem a további vitatkozástól. A véleményem továbbra sem változott. A neten lehetetlen elkapni az igazi bűnözőket, nincs rá mód, csak az amatőrök és ártatlanok csapdája ez az egész. A cikkben olvasottak lehet, hogy a nagy cégekre vonatkoznak, de akkor is egyre jobban korlátozzák a szabadságjogokat és előbb utóbb még több egyszerű ember issza meg a levét, addig fűzik csavarják a szerzői jogot. Az egészet újra kellene írni, leegyszerűsíteni és a technológiák jelenlegi állapotára tervezni, majd alkalmazkodjanak a szerzők és ne mindenki más a világon. Jó hogy nem rögtön guillotine-nal büntetik ha valaki torrentezett a gépeden és nem tudod bizonyítani ártatlanságodat, kb ennyire elavultak a kapcsolódó törvények.
    Bookmark törölve, én leléptem... Pííísz