• Gladiator
    #39
    Miert, neked ez lenne az erved?:D Hogy biztos csak nem merem bevallani, hogy azert vettem? Komolyan, olyan vagy, mint egy exem, akivel szakitottam es egy evig azzal uldozott utana, hogy en nem merem bevallani, hogy meg mindig szeretem ot, de o tudja, hogy ugy van!

    Oszinte leszek, elmondom miert vettem: Mert leszarom.

    Az elso iPhone-om ajandekba kaptam (i6), pont akkor hagytam el az elozo Windowsos telefonom. Mellette amugy volt 2 ceges androidos telefonom valami noname kinai meg egy S4. Mindketto egy rakat szar volt, azert is fogadtam meg, hogy androidot nem veszek tobbet, iphonet dragalltam, ugyh lett Windows phone, ami jobb volt, ugyan, mint az android, de azert ott is szivtam a fogam. Azzal nyugtattam magam, hogy majd kiforr...

    Aztan miutan elhagytam a windowsos telefonom, elkezdtem hasznalni hasznalni az ajandek iPhonet es rajottem, hogy baszki ez mukodik. Nem kapok tole agyfaszt, azt csinalja, amit akarok, es nem kell neten turkalni allandoan azutan, hogy eppen mi baja van es milyen tort programmal lehet ezt "hackelve" megoldani. Szoval vegre van egy telefonom, amit leszarhatok. Nem kell vele foglalkoznom, csinalja a dolgat. Es nem veszek evente uj iPhone-t, hetesem van, mult evben sem ereztem kesztetest, hogy upgradeljek, az idei se nyugozott le, talan majd jovore.

    Szoval akkor most te is valaszolj a kerdesemre: mire alapozod, hogy az iphone-osok azt hiszik magukrol, hogy menonek es gazdagnak tunnek tole? Milyen konkret peldat tudsz mondani? Es most ne a 12 evesek insta profiljat linkeld be, ahol anyu telefonjaval pozolnak!