Bermuda:Lost Survival
  • Ironman2
    #4
    3 vízszűrő,mert gyorsan fogy a víz,egy sütő,forralóedénnyel kibővítve már,egy munkaasztal,egy térképasztal,kötélszárító,kettő craftolós láda,egy sima láda,egy desztilláló,de majd jön a többi dolog is.Rengeteg nyersanyagot kell gyüjteni itt is,még jó hogy sürün van loot respawn.Vannak olyan objektumok amikből több nyersanyagot ki lehet termelni,azokat nem árulom el,legyen mit felfedezni.Egyelőre halakat fogdosok a szigonnyal,azt is tudom hol vannak,pont egyenesen kell bemenni a vízbe a kép szerint.Igyekezni kell a nyársalással,mert a kiömlő vér szagára jönnek a cápák.Nekem már kettő is jön ahogy felfejlődtem.Sajnos még csak 2 terület elérhető,a másikban még nem voltam,tehát sokáig fogják fejleszteni a játékot úgynézki.Van egy elaknásitott terület is,oda érdemes lemenni óvatosan,mert található valami,amit szintén nem árulok el,és van valahol egy hatalmas elsüllyedt hajó is,amiről a helyszin kapta a nevét.Jól le lehet vele ütni az időt.Vannak benne érthetelen dolgok,pl átaludtam egy egész napot,mert annyira lement az energiám,előtte felpakoltam élelemmel,és vizzel,mert ha pihenés közben elfogy valamelyik,akkor megáll a pihenés.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.08.29. 01:26:48