• camper
    #93
    "Az állításod ugyanazt azt jelenti hogy adott időpillanatig léteznek magántulajdonú majd hirtelen minden önvezető taxi lesz, kizárod az átmenet lehetőségét, ez teljes képtelenség, az összes ilyen technológiai átmenet folyamatos, minden előrejelzés fokozatosságot vetít előre."

    Nem azt jelenti. Ez annyit takar, hogy míg létezik ember által tekergetett kormány a forgalomban addig az amit te felügyelet nélküli önjáró taxiként határozol meg az nem lesz az. Újfent kilyukadtunk a vitánk egy alapeleméhez, melyre már többször rámutattam, hogy te nem tudod mi az a taxi.


    Vittem a Gundel étterem egy belső emberét, meséltem neki hogy van itt egy IT-s aki szupermanagernek képzeli magát és bármit optimalizál ami a keze közé kerül.
    Nagyon tetszettek neki az elméleteid, különösen az a rész, amelyben azt állítod ha a Gundel étterem az eddigi 12 óra helyett 24 órán át lenne nyitva akkor megduplázná a bevételét.
    Bár azt a részt még nem tudta feldolgozni hogyan veszed majd rá a reggel 7-kor az embereket akik munkába sietnek, hogy ehelyett üljenek be a Gundelbe, de abszolút partnerek veled. Szeretettel várnak az étteremben, ha ezt megoldod nekik jó fizetés, kényelmes élet vár rád, zöld utad van csak hivatkozz rám.
    Ez egy komoly ajánlat, én a helyedben nem mennék el mellette.