• defiant9
    #106
    "Miért hazudsz? Szó nincs ebben a cikkben az űrszondát ért korrózióról, és erózióról. Szóval miért hazudsz?"
    Mi a hazugság ebben?
    "Nekem közvetelenül semennyi, én beidéztem egy NASA laboratorium csapatának vérakozását."
    Azt mondták 225 millió év alatt fog egy kört megtenni. Semmit nem mondtak arról hogy meg fog semmisülni ennél rövidebb idő alatt.
    Kezdesz beteges lenni....

    "És megint hazudsz, mert ez 225 millió év csak ideális esetre vonatkozik, ha nem lenne a világűrben erózió és korrózió."
    Hol van leírva az ideális eset kifejezés? Ugye nem csak te hazudod hozzá?

    "mivel szerinted a holdi lábnyom eróziója és az űrszondák eróziója között nincs különbség"
    Megint csúsztatsz. Szerintem nincs _lényegi_ különbség, sőt én a porban hagyott lábnyom-ot egy gyengébb struktúrának látom mint a fém szerkezeteket. Egyébként az ott hagyott Lunar Rover nyilván relevánsabb példa, csak ezt nehezebb püfölni ezért azt inkább elsunnyogtad.
    Nézzünk egy szakvélményt erről:
    A holdautó, melynek tervezésében Pavlics Ferenc is részt vett. Az autó kerekének a szerkezete az ő szabadalma
    Pavlics Ferenc gépészmérnök, kutató, az 1971-ben a Hold felszínét kutató holdjáró jármű (Lunar Rover) tervezője.
    A million years may find them unchanged, among the longest lasting and best preserved of all human artifacts
    Ezzel szemben te még mindig adós vagy azzal hogy szerinted mennyit is bír egy ilyen szerkezet. Csak a trollkodásra fussa.