• Kelta
    #140
    Idáig azért verted magad, hogy te (vagy más) fizet helyettem, mikor kiderült és bizonyítottam hogy minden költségemet ÉN fizetem, és nem más
    akkor meg jössz azzal hogy a rendszer nem képes felvenni a hálózatba táplált áramot, mert összevissza megy a rendszerbe
    Egyrészt annyira azért nem összevissza mert nyilván a szolgáltató se hülye, és készül az olyan helyzetre mikor jó időt mondanak sokáig, ergo a napelemes rendszerek szépen folyamatosan táplálnak majd, és télen meg tudja, hogy sokkal kevesebb áram érkezik be, és úgy állítja a rendszerét
    szerinted a szolgáltató totál hülyékből áll, és nem tudják hogy a naprendszerek periodikusan és néha hektikusan működnek???
    Képzeld tudják
    és ne gyere azzal hogy szar időben, az áramot jelen pillanatban el lehet adni..és el is adják.

    Hasonlatod értelmetlen és teljesen rossz ide, mert te mint munkavállaló az egész éves munkádat tökéletesen és pontosan elvégzed és a munkaadódnak minden haszna megvan rajta, és terv szerint minden kész, és a bevétel is rendben van
    leszarja kb mikor jársz be,
    az éves meló legyen kész és legyen meg a profit.
    Ugyanis itt éves periódus van..rövidebb intervallumban nézni értelmetlen a dolgot.
    Tudom te percre lebontva bizonyítanád milyen rossz az adott pillanatban
    Csakhogy ez irreleváns..
    Éves periódus, ezt fogd fel.
    Utoljára szerkesztette: Kelta, 2018.07.24. 17:46:06