Raft
  • Ironman2
    #1
    Nem találtam topikot ennek a gyöngyszemnek,pedig már pár klónja is napvilágot látott azóta.Van aki már megunta,én most kezdtem bele,és megtetszett.Egyszerű a téma,egy open world survival játék,ráadásul van benne multi is,bárki becsatlakozhat a világunkba.Lényeg hogy egy deszkán hánykódunk az óceán közepén,és körülöttünk úszkál minden szemét amiket ki kell pecázni menet közben.Először bénázunk vele keveset,aztán hamar rá lehet jönni a módszerére.A befogott cuccokból lehet kraftolni,kajálni,inni,hordók adnak kajákat is.Közben vészesen fogy az ital,és életerőnk,ráadásul megnehezíti életünket egy cápa is,aki bizonyos időközönként ledarál egy szeletet a tutajunkból,mert mogyorós csokinak nézi a szegény pára.A kalapács eszközzel tudjuk fejleszteni,bőviteni a hajónkat,egész jó kis összkonfortos lakájjá téve.Benehezít még az időjárás is,brutális viharok jöhetnek,ja és vannak szigetek,még nem jöttem rá hogy kell leparkolni,mert ha kiszállok a szigetre,elvész a tutajom,továbbúszik.Vannak még olajfúró tornyok is.Sok kérdés nyitott nekem,mivel most kezdtem csak,akik már tolták irhatnak tippeket.Jó játékot!

    STEAM oldala


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.15. 21:02:22