1554471458.jpg
  • Adam Jonas
    #25
    Az, hogy Te nem vagy otthon a GT-versenyzés világában, az nem azt jelenti, hogy nincsenek ott nagy nevű pilóták. Csak egy pár név:
    - Christopher Mies: 29 éves létére már megnyerte a BES-t, 2x a 24 órás nürburgringi futamot...
    - Nico Müller, René Rast: DTM...gondolom nem kell bemutatni egyikőjüket sem
    - Marcel Fässler: szintén eléggé ismert figura a németeknél...
    - Sheldon van der Linde: egy tehetségtelen kis p*cs (irónia), aki 13 éves létére szétverte szimulátorban a sok tapasztalt öreg rókát :D
    - Kelvin van der Linde: ő is tehetségtelen, hiszen 18 éves létére Rast-tal egyből megnyerték az ADAC GT Masters-t...
    - Esteban Guerreri: őt se tudom ki...jah várj, valami WéCéTéCéeR-ben vagy mi a rákban megy
    - Phillip Eng, Tom Blomqvist: ezeket is az utcáról szedték fel... (DTM-BMW)
    - Rubens Barrichello, Vitaliy Petrov: ezek meg ki a fenék, még életemben nem hallottam róluk :D
    - Andrea Bertolini: a Maserati GT1 projektnek a húzóarca volt nem kevés ideig...aztán a Maserati kilépésével átvitték a Ferrari-hoz
    - Nicki Thiim: ez tán sztrímer vagy mi, állandóan vikingsapkában bohóckodik, de vezetni ő sem tud, ahogy láttam
    - Giancarlo Fisichella: jézusom, ide minden hülyét beengednek?! :D

    Szal jah, ezt a fenti listát tudnám még folytatni oldalakon keresztül folytatni. Tessék inkább utána olvasni a dolgoknak először, és aztán állítani valamit. ;)
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2018.07.17. 00:31:43