Fallout 76
  • PiszkosFred
    #3183
    Hat, azert ez egy "mmo", vagyis a grind es a hosszu tavu gyujtogetes az egyetlen, ami mukodik.

    Ami segitseg lehet, az a par hetente erkezo hetvegi mini eventek, amikor dupla mennyiseget lehet kivaltani/eladni, de nyilvan ez is csak pici segitseg.

    En maxon vagyok mindenbol es csak azert veszek neha dolgokat (bullionbol lunchboxot, kupakbol jatekos vendoroktol lomokat, scripbol meg par random 3 csillagos fegyvert elbontani), hogy ne menjen karba semmi amit utana szerzek eventeken vagy rewardkent. Oke, premier ota jatszo(gato)k vele, mar osszejott amit akartam es ami erdekelt.

    Szerumhoz: aktivald a Luckos mutacio megtarto perk kartyat (Starched genes? talan), majd vedd meg jatekos vendortol es ugyanott vagy vele, mintha te gyartottad volna. Ha bizniszelni akarsz, akkor az mas persze, bar nem tudom szerumok mennyiert mennek manapsag. Nem hiszem, hogy valaha valtozik majd a recik ara, evek ota allando az enklave receptek ara is, muszaj "kiseggelni" :)

    Legok eseteben nem jobb a craftingra bizni? A lego core es a hozzavalokat talan konnyebb osszegrindelni, mint a napi limites scripet, mert public eventeket lehet farmolni orrverzesig (15-20 percenkent indul egy mindig).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.12.05. 12:55:43