• morguldae
    #2
    A google kereső egyértelműen manipuláltan jeleníti meg a találatokat! Sokszor olyan dolgokat meg sem jelenít, amik sokkal inkább relevánsak lennének a keresett kifejezésre, mint amiket kihoz. Nemegyszer kihozott megszűnt oldalt, míg ami releváns lenne a listáján sincs. Pedig tudom, hogy vannak megfelelő oldalak, de a google-on meg sem jelennek! Ha valaki hirdetésekre sok pénzt költ náluk, akkor a konkurens hasonló témákat meg sem jeleníti!-vagy csak a végén valahol, ahol már senki sem nézi. Olyanokat hoz ki a nem fizető jelentős oldalak helyett amik semmi jelentőséggel sem bírnak, hogy mindenki a fizetős találatokat nézze! Értem én, hogy az üzlet az üzlet meg egyeduralkodónak lenni jó-de egyáltalán nem szimpatikus, amit a google keresőként művel! Az meg, hogy van valamiből 5millió találat de csak mondjuk százat nézhetek meg belőle röhejes! Ne döntsék már el helyettem, hogy nekem mi lesz a releváns oldal! Szeretném mind az 5milió találatot elérni ha elakarom!... Egyre bosszantóbb a google keresőkénti viselkedése!