• overseer-7
    #19
    Betanítottak vagyunk.
    A gondolatainkat és meggyőződésünket a környezetünk és a ránk hatással lévő média együttesen határozza meg.

    Hihetetlenül fontos, hogy az elit a kezében tartsa a médiát.
    Ezen keresztül képes irányítani RÉSZBEN az emberi gondolatokat.
    Amit általában az ember gondol.. (egy másik ember gondol) az nagy mértékben alakítja a TE személyes gondolataidat, értékrendszeredet.

    Ezért gondolod azt, hogy még csak nem is lehetséges, hogy rajtad egy pénz elit uralkodjon és gondolataidat és ítéleteidet befolyásolja.

    Az ember egy eszköz.
    Az embert felhasználják önmaga ellen.

    Ha én ember vagyok és rajtam kívül több milliárd ember él még..
    FELTÉTLENÜL érdekem, hogy ezeket az embereket megsemmisítsem.
    Hiszen ők a verseny társaim.
    Előlem isszák meg az ivóvizet. Előlem eszik meg az ételt..
    a nyersanyagokat.. a bolygót fogyasztják.
    Feleslegesek az én álláspontomból.
    Arra kell törekednem, hogy a médiát..ami hatással van az ember gondolkodására.. arra használjam, hogy az ember szaporodását lelassítsam, megszüntessem, az interperszonális kapcsolatokat romboljam, és a társadalmakat egymás ellen állítsam fel.
    Végső soron háborút gerjesszek.

    Ezek a gyakorlatok nem mehetnek végbe azonnal.
    Ezért nagyon türelmesen ..lassan kell végre hajtanom a változást, mert így az ember nem képes ellenállni.

    Mint a béka.. ha lassan forralom fel a vizet amiben van.. nem veszi észre, hogy megfő.. esze ágába sincs kiugrani a fazékból.. szépen lassan meghal a melegedő levesben.
    Ugyan így az ember.. az évtizedes változásokra nem reagál.
    Lassan, cseppenként változtatom meg a környezetét.. és végveszélybe sodrom... és letagadom, hogy létezek.. letagadom, hogy ártok az emberiségnek.
    KONFLIKTUST hozok létre ember és ember között.
    Háborút készítek.

    Le kell csökkentenem az emberiség létszámát.