God of War 2018
  • DantesHUN
    #1036
    Több mint fél évvel ezelőtti hozzászólás, tehát tök felesleges reagálni is, de sikerült rendesen felbaszni az agyam( tegnap fejeztem be God os War-t, azért néztem be)

    ,,- Give Me A Story - Ez lenne az easy, de ez hazugság. Ez egy nulla, egy semmi. Aki ezen tolja az nettó elmebeteg."


    Hogy mi van bazd meg? Ilyenkor érzem azt hogy a játékos társadalom egy része, az az emberiség legkreténebb férge.

    Kicsit gondolkodjunk már el emberek. Ez egy játék. Szórakozásra van. Azon ,hogy nekem mi a szórakozás, azon nem múlik semmi. Se magánéletben se munkában jobb-rosszabb az ember nem lesz ettől
    Na most, nekem, bizony még ezen az legkönnyebb fokozaton is volt benne kihívás. Igaz,. nem vagyok egy úgymond hardcore játékos. Ps4-et is most vettem egy hónapja, előtte kontrollert se fogtam a kezembe.
    Lehet, hogy másnak ez nem volt kihívás, de én még ezen a fokozaton se sikerült minden valkűrt például legyőzni. Ez van.
    Lehet hogy béna vagyok, ügyetlen, de engem az érdekel hogy jól szórakoztam egy játékkal, és bárki azt hiszi hogy bármilyen értékmérő dolog, hogy ki milyen nehézségen játszik azaz szórakozik, na az a kibaszottul elmebeteg! Egy elcseszett torz lény. Rohadtul elcseszett világnézettel.

    Kikérem magamnak ,hogy le elmebetegezzen bárki is egy játék miatt. Hogy van pofád?!