Scum
  • Normen76
    #165
    Mostanában elég sokat eventezek, szerencsére megjött a kedve a játékosoknak, még úgy is, hogy gyakorlatilag semmit nem kapunk cserébe. Azt azonban egyáltalán nem értem, mi alapján számolja ki a ranglistát a játék. Az alábbi listán szeruntetek mitől lettem ötödik ? Az én számításom szerint első kellett volna legyek :)




    Tegnap nagyon durva csiterrel találkoztunk egyébként :(. Békésen kocogok az erdőben, hirtelen nyisz-nyasz ,mintha késsel vágnának és halál. Éledek vagy 3 zónával arrébb, 10 másodperc leöl ugyanaz a player, éledek ismét, megöl megint ugyanaz. Rá fél percre megöli a barátnőm kariját is, aztán végig ment a szerveren a tag. Kb mindenkit legyilkolt, le is lépett a legtöbb játékos, hogy csiter szerver :( Sajnálatos nagyon, mert nagyon stabil és jó szerver volt, messze a legjobb amin játszottam. Ok.... minden játékban vannak csiterek, de hogy a rendszer egy ennyire szélsőséges csitet sem vesz észre.... kb. a manus mindenkihez odateleportált láthatatlanul és leölte a játékosokat egymás után. Mit szűr ki ha ezt sem ?