Scum
  • Normen76
    #161
    kíváncsi vagyok mikor jön az első jelentősebb update, eddig csak apró foltozgatások voltak. Leginkább az érdekel, mennyire sikerül beleoltani az esetleges újításokat, fejlesztéseket. Értem ezt úgy, hogy lesz-e vajon ami elromlik, és ami bekerül :) Mint lenni szokott sok játéknál. Egyébként mi továbbra is nagy lendülettel játsszuk. Építettünk kis tábort, ládát a holmiknak. Egyébként ha valaki el akarja rejteni a holmiját, ajánlom hogy víz alá tegye a ládát. HA odahordod a deszkákat stb. ahol a ládát szeretnéd, simán beteszi a víz alá. Teljesen el lehet rejteni, kinyitni sem lehet ha arra nézel, de ha megnyitod a láda közelében az inventorit, akkor lehet bele pakolni. Másképp észre sem lehet venni ha jól sikerül elhelyezni. A Sheltert érdemes 50-100 méterre vagy messzebb tenni, ha van a ládában cucc és meghalsz úgy hogy esély sincs visszaszerezni a cuccod, éledhetsz a Shelternél a láda közelében és máris van lőszer, fegyver ami kell, persze csak ha pakoltál magadnak tartalékot. Elég sok holmi belefér a ládába, de lehet akár kettő is, egyik a fegyvereknek, lőszernek, másik az egyébnek. A létszám most úgy 20 000 + online-nél tart tartósan. Meglátjuk mennyire apad tovább. HA 10 000+ megmaradna átlagban esténként a játék már akkor is életképes lesz bőven hosszútávon is.

    Már jócskán beletettem 70 óra körül, és még mindig lenyűgöz a terep részletessége a táj szépsége. VAlami eszméletlen jó munkát végeztek ezen a téren. Kiválló munka volt.