Frostpunk
  • lonvard
    #98
    Köszi.

    Közben eljutottam a viharig. Durva egy hétnek nézek elébe. Lement 90 fokra a hőmérséklet, nézem a hőképet, hogy teljesen oké minden. Aztán ránézek az időjárás jelzésre, és látom hogy még háromszor fog csökkenni a hőmérséklet. Bazmeg. :D Csak két automatám van. Sajnos kicsit beszoptam, mert amikor jelezte hogy közeledik a vihar, akkor nem tudtam hogy ez valami extra dolog lesz ami váratlanul lecsap, vagy látni fogom az előrejelzésen a közeledtét. Ezért mindenkit visszahívtam. Több napom lett volna még gőzmagokat gyűjtögetni, de inkább benn toltuk a melegben. Viszont legalább az összes dolgozót kiküldhettem vadászni, összeszedtük az élelmet. Talán a szén is kitart. Még így az elején szerintem kiküldöm az embereket pótolni a szenet. Sajna egy kórház van. Gőzmag hiányban küzdöttem, na. Izgalmas lesz. :)

    Ja, és a remény is a béka segge alatt van most. Nem csináltam totális diktatúrát, azt gondoltam az őrtornyok elegek lesznek. Propaganda gyárat is leépítettem miután megoldódott a londoniak ügye. Nem akarok hazudozni ezeknek a derék embereknek. Csak sajna így az lehet a vége, hogy száműznek a mínusz 100 celsiusba. Az idióták. Mindent értetek és az emberiségért csináltam!
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.10. 14:40:03