• Skylake
    #12
    Tetszik-nem tetszik, az ilyen turbános molláktól ez teljesen default megoldási módnak tekinthető.

    Nézzük meg ezt a felsőbbséget archarikus nyilvánvalósággal bemutató arckifejezést, amelyhez hasonlót például egy közép-európai ország pszichológiai eset kategóriának tekinthető vezetője esetében lehet megfigyelni.

    A középen álló f*szkalap a "majd én befűtök nektek", "azt mondom kuss,akkor kuss", "én f*ngom a passzátszelet", "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter", "k*rvára féltem a hatalmamat, mert ha beüt a szar, simán lefejeztek a g*cibe" tematikájú gondolatait rejti eme épületes, mindenkit besz*ratni kívánó mimika mögé. Hasonlót megfigyeltem a budapesti állatkertben a páviánoknál is. A másik szakálvokál a szürke eminenciás: ő tolja az ötleteket a főf*sz alá. Látszik, milyen kib*szott okosnak érzi magát, a felsőbbségesen töprengő pofája ezt jól kifejezi. Fegyelem van, látható hogy a virágok is elvágólag vannak. Ez a tiltás ezért körülbelül evidens működés ezen iráni eredetű szénalapú organizmusok esetében.