• Agyturbinikusz
    #53
    Deflacio igen szep, de latod Japanban sem jott be nagyon ez a fajta gazdasagi modell sajnos. En privat velemenyem meg kell szabadulni elobb vagy utobb a penztol mint olyan. Lehet hulyen hangzik, de pont ez hatraltatja a tarsadalom fejlodeset, mert mindenki a penzhez meri magat. Itt vagyok En, villanyszerelo aki hivatalosan k-va jol kereshet(nem vagyok hulye hozza, sot igen is jo) es megis, azt szeretnem csinalni amit szeretek, ami erdekes, es azt csinalom akar ingyen is, ha valahogy megelek mellette. Vagyis a munka egy olyan kenyszer amit a penz okoz, de nem azt jelenti nem lehetunk hasznosak ha nem vagyunk megfizetve. Nem mondanam magam lustanak az elmult 10 evet gyakorlatilag megszakitas nelkul vegigdolgoztam kiveve az utolsot. De ezt az utolsot jobban elvezem mint a tobbi 9-et. Nem azert mert nem dolgozok, hanem azert mert azt csinalom amit akarok(most epp napelemeket rakok a tetore, erdekes es uj, de dolgoztam kisgep szerelokent is ahol ott akartak fogni mert nagyon tetszett nekik a hozzaallasom). Ha mindig azt csinalhatom amit szeretek akkor nem erdekel mennyit fizetnek, es forditva is igaz nincs az a penz amiert beallnek kisgepesnek megegyszer.
    Lehet en vagyok a kivetel de szerintem ez igy lenne jo mindenkinek, vagy legalabbis jobb mint most.
    Utoljára szerkesztette: Agyturbinikusz, 2017.11.28. 03:22:01