Sea of Thieves
  • lammaer
    #87
    Mivel akciós volt az Xbox game pass (300 HUf / 3 hónap), behúztam mert kiváncsi voltam erre a játékra is.

    Mentem vele 2-3 órát, beszegődöttt mellém egy profibbnak tűnő játékos is, igy elvitt egy komolyabb szigetre is (csontik, vulkán, rejtvényfejtés, volt kraken is, zenéltünk, horgásztunk). A harcrendszer kicsit bénácskának tűnt, de amúgy meg tetszett benne hogy próbálták kicsit reálisabbá tenni a hajókázást...
    Megcsináltuk a küldetést, meg két kezdőt is, hazahajókáztunk, leadtuk a ládát és kész.

    Ami igazából érdekel: jól érzékelem hogy ebben a játékban efektive fejlődés nincs? Illetve a játékban lévő pénz az maximum kozmetikai dolgok megszerzésére jó?
    Mert igy felmerül a kérdés hogy titeket mi motivál a játékban - miért hajtotok? Látni az összes szigetet?
    Van itt endgame tartalom amit mondjuk csak később lehet elérni? Mert a tegnapi session után (láttam 3 szigetet) nem érzek ingerenciát hogy ma is belépjek - ok, elmegyek egy másik szigetre, kiásom a ládát hazaviszem és kész? Vhogy nem kapott el a gépszíj...

    (nem kritizálom a játékot, csak az eddigi élményeim alapján úgy tűnik hogy nem túl komplex illetve nincsenek benne hosszú távú célok - de ugye mivel nemsokat toltam, simánlehet hogy rosszul ítéltemmeg)

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.05.09. 18:22:47