• Irasidus
    #43
    Senki nem vitatta, hogy legfontosabb üvegházhatású gáz, a probléma az, hogy ebből olyan következetest vonsz le ami nem már igaz. Példának okáért, a második pontod, ami szerint a következménye a klímaváltozásnak a több vízgőz, nem az oka, emiatt a második mondatot már eleve hibás következtetés. Az utolsót meg tipikus blöff, amit semmivel sem tudsz alátámasztani, de szólj ha tévedek. És visszaérkeztünk ezzel a ponttal oda, hogy azt hiszed feltaláltad a spanyol viaszt, hogy okosabb vagy mint a klímakutatók, és azt hiszed, egy ilyen általános iskolás dologra nem gondoltak, mint az albedó, vagy termőtalaj. Ismétlem hiszed, mivel ezt te találtad ki idézlek "vízgőz hatását leíró modellek nem kellően kidolgozottak, rossz előrejelzést adnak."! Ezt neked kellene alátámasztani, nem nekem. Én ezzel kapcsolatban egy kritikát fogalmaztam, nem érveltem semmi mellet, csak annyit írtam, hogy amit írsz, az nincs alátámasztva, és te találod ki őket, illetve hibás következtetést vonsz le. Erre milyen linket vársz? Ez érveléstechnikai hiba amit előadsz, és még mindig neked kellene bizonyítani, hogy ilyen buták lennének a kutatók, és erre nem gondoltak. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2017.10.16. 15:52:22