Ha vannak idegen lények, UFO-k, földönkívüliek - nevezzük is őket akárhogyan - mi emberek miben vagyunk messzemenően jobbak náluk? Gondolok itt leginkább képességekre és adottságokra.
  • Saintgerman
    #914
    Na, akkor, hogy a trollokon kívül a topik témával is foglalkozzunk...
    Szerintem egy csillagász sosem fogja megérteni a világunk valós mivoltát. Ez a Almár István is már 50 éve lesi az eget, és sose fog rájönni, hogy odakinn nics semmi sem. Az egész, amit látni vél, az csak a tudatában van kivetítve az agya hátsó részen. Szerintem, hogy ha arany tárcán tálalnád neki ezt, akkor sem lenne képes elfogadni, már csak az 50 év befektetett munkája miatt sem.

    László Ervintől még a 80 as években olvastam az Intergalaktikus Federáció könyvét, ami már akkor előrehaladott volt magyar viszonylatban. Most rákerestem újra és most is napra kész az öreg. Dienes István és rajta kívül nem ismerek egy magyart sem, aki valóban értené, hogy honnan is csörög a dió..

    https://exopolitikamo.wordpress.com/2015/03/01/laszlo-ervin-az-onfelismero-kozmosszal-integrans-tudatossag/

    Kéretik, hogy csak az reagáljon, aki a témához kíván hozzászólni !!
    Kíméljen mindenki, aki offolni akarja a topikot, különösen ez a két ügyeletes troll, aki még nem szólt a témához !!