Destiny 2
  • Sunrider924
    #29
    Ez ok de en a pc verziot vettem, miert erdekeljen engem hogy konzolon eddig nem ez volt a megszokott? Pc-n ez nem uj es mivel en nem jatszottam Destiny1-el en azt tudom elmondani hogy ez az adott jatek milyen benyomast valt ki belolem:
    - latvany ok, de mashol is megvolt mar pl Doom4 tehat ott csak hozza a kotelezot,
    - fps ugye az elobb egyeztunk meg hogy pc-n ez nem ujdonsag tehat akkor mi marad?
    PVP nem erdekel igazabol, a kampany es a pve tartalom erdekelne de abbol csak 1 palyat kaptam, ott is az ugralos resz eroltetese ment, gear modolas semmi, skill modolas az minimalis, a skil/talent upgrade pontos resz nem aktiv, tehat egy elsosorban pve beallitottsagu jatekos ettol nem fog hasraesni sajna, lehet hogy az os-Destiny jatekosokat megveszik kilora ezzel a szerintem marha rovid demoval de ez beta lenne ?
    Neztem Tess streamjet, attol a csajtol kb 200%al tobb infot kaptam mint a beta teszt jatekbol hat szerintem ez igy nagyon nem okes..... Ha mast is erdekel a csaj kint van bnet fooldalon featured, tudom ajanlani, bungie net-rol sok infot nem tudtam meg, twitterezni kellene mert a fejlesztok szerint az a mai idoknek megfelelo tajekoztatasi platform. Hat nagy remenyeim nincsennek, aztan hatha tevedek.