• paj01
    #4
    25 perces zuhanyzás? + 150m megtett távolság a miband szerint ami ugye a kéz mozgásaiból számol hmm...bukta:D:P


    Band 2-t használok. Nyilván legtöbbször fingom sincs róla mikor pontatlan mikor nem, honnan tudhatnám? Te honnan tudod pl. hány kalóriát égetsz el? Amikor nézem kb. reális értékeket mutat. 10% plusz minusz egy ilyen olcsó kütyünél belefér.
    2x Futogép adataival vetettem össze. A távolságra szinte méterre ugyanannyit mért futás alatt. A futógép érintkezős pulzusmérést is csinál és kb ugyanazokat mérte mint a band. A futógép több elégetett kalóriát kalkulált de szerintem a band áll közelebb a valósághoz bár ugye pl emelkedőn futást nem tudja beleszámolni. Sokszor hasonló a napi rutinom és mindig hasonló lépésszámok jönnek ki...
    Egy maratonon 2 km hibahatáron belül lehet, ahogy mondtad a távval arányosan romolhat a pontosság. Szerintem aki ilyet vesz nem professzionális szinten sportol, meg nem maratonozik vmi sűrűn szóval beleférhet. Ezért a pénzért szerintem egész jó trackinget kapsz az aktivitásodról.
    Alvás monitoringot még nem tudtam megnézni